Hledejte lépe, hledejte s námi.

Vítáme vás na stránkách světového lídra online trhu práce. Vyberte si z široké nabídky produktů v oblasti HR řešení, které jsou pro váš nábor nejvhodnější. Zveřejněte inzerát, procházejte databázi životopisů, prezentujte vaši společnost. Kandidáti na vás čekají!

Virtual Fair

Oslovte ty nejlepší s Monster

Díky know-how a technologiím, kterými disponujeme, přinášíme účinná a snadno použitelná řešení v oblasti náboru nových zaměstnanců. S námi zjednodušíte a zrychlíte celý náborový proces, čímž ušetříte svůj čas i peníze. Pomůžeme vám s přesným cílením na vhodné kandidáty, zvýšíme dosah vaší inzerce napříč relevantními kanály, a to i s využitím sociálních medií. Spojte síly se světovým lídrem v oblasti náboru a poznejte, jak vypadá nábor s přidanou hodnotou. Monster je totiž víc než jen inzertní portál.

Díky širokému záběru a inteligentnímu cílení snadno proniknete i k pasivním kandidátům a zvýšíte povědomí o aktuálně nabízených pracovních příležitostech ve vaší společnosti. S námi se dostanete jak na menší komunitní a zájmové weby, tak na hojně navštěvované sociální sítě, zkrátka všude, kde se mohou vyskytovat ti praví uchazeči.


Ukažte se

  • Staňte se součástí celosvětové pracovní sítě, kterou Monster buduje, nabízí a rozvíjí. S námi se neztratíte v záplavě jednotvárných inzerátů, ale budete opravdu vidět!
Employer Branding
Nechte nábor na nás

  • Propojíme vás s kvalitními kandidáty, kteří splňují vaše požadavky a představy. Využíváme rozmanité komunikační kanály, víme, kde se koncentruje ta pravá cílová skupina, kterou by vaše nabídka mohla oslovit.
Talent Sourcing
Nábor přes sociální média

  • Twitter, Facebook, Instagram. Lidé se na sociálních sítích nejen baví, ale spousta uchazečů zde také našla práci. Držte krok s aktuálními trendy v komunikaci – pomůžeme vám oslovit talentované kandidáty napříč sociálními sítěmi.
Social Job Ads