Košík 0,00 Kč

Menší a střední podniky

Malé podniky potřebují taková řešení náboru, která jim pomohou zacílit a přivést nejlepší lokální kandidáty na podporu budování jejich podnikání - rychle a efektivně. Monster SMB Solutions poskytují nástroje, které splní potřebu najmout správné lidi podle zvolených kritérií, ať už podle délky praxe, kvalifikace, platových požadavků, nebo sezónních nároků.

Jakou hodnotu přináší Monster.cz pro menší a střední podniky

Máte-li otevřenou pracovní pozici, musíte ji obsadit rychle tím správným člověkem, neboť jinak může dojít ke snížení produktivity a příjmů. Když potřebujete vybrat správného kandidáta tak, aby co nejlépe reprezentoval Vaši společnost při rozvoji podnikání, použijte Monster.cz, který má nástroje, jež pomohou.

Standardní inzerát s grafickou úpravou

Potřebujete jednoduchý, cenově dostupný a rychlý způsob, jak najít kvalitní kandidáty? Využijte Standardní inzerát s grafickou úpravou. Toto řešení je snadným spojením mezi Vámi a správným uchazečem.

Rozeslání inzerátu e-mailem

Potřebujete rychle a pohodlně získat nejtalentovanější kvalifikované kandidáty za konkurenceschopnou cenu. Monster TargetMail zjednodušuje proces náboru pro Váš inzerát. Tato služba umožňuje zaslat inzerát s nabídkou volného pracovního místa registrovaným uživatelům přímo do jejich e-mailových schránek.

Databáze životopisů Monster.cz

Proaktivně oslovte a zaměstnejte uchazeče pomocí Databáze životopisů Monster a ušetřete drahocenný čas tím, že vyhledáte vhodné kandidáty, kteří jsou v určité vzdálenosti od vašeho podnikání, s dovednostmi, které chcete.

Správa náborového procesu

Jistě nepotřebujete ještě více administrativy anebo ztrácet čas pohovory s nekvalifiovanými kandidáty. Díky aplikaci Monster Hiring Express můžete jednoduše řídit celý náborový proces a zároveň sdílet informace v rámci společnosti.

Monster je připraven vám pomoci. S námi najdete, ohodnotíte a přijmete ty nejlepší kandidáty. Aplikace pro správu náborového procesu vám ušetří administrativu a zjednoduší práci s kandidtáty.

Monster.cz se stává partnerem pro služby spojené s náborem nových uchazečů. Řešení Monster.cz a zákaznický servis patřily vždy k nadstandardní nabídce pro menší a střední podniky.

Inzerce volných míst

Inzerujte vaši nabídku a získejte odpovědi kvalifikovaných kandidátů ještě týž den.

Databáze životopisů

Převezměte kontrolu nad získáním kvalitních kandidátů. Hledejte v největší internetové databázi životopisů kandidáty, kteří co nejlépe odpoví vašim požadavkůmp>

Bannerové kampaně

Oslovte vhodné kandidáty pomocí bannerů na stránkách Monster.

Kontaktujte nás:
+420.266.056.647