Skip to main content
  1. Hlavní stránka
  2. Jak používat Monster.cz

Jak používat Monster.cz

Nabízíme tréninky a školení, jak nejlépe používat Monster. Přihlaste se prosím, pokud si chcete prohlédnout aktuální plán školení.

Článek Jak v pracovním inzerátu správně využít klíčová slova

Každý měsíc vyhledávají uchazeči o práci skrze Google či jiný vyhledávač miliony dotazů týkající se dostupných pracovních pozic. Tato vyhledávání mají nepřímý vliv na to, kde se bude vaše pracovní nabídka zobrazovat. Zadavatel inzerátu totiž ovlivňuje, zdali jeho nabídka bude na první stránce výsledků nebo jestli se ztratí v černé díře internetu. Užitečnou metodou pro zadavatele mohou být klíčová slova, pokud je umí správně využít.

Článek Monster Talent Sourcing Services

Pro službu Monster Talent Sourcing Services máme vyhrazený tým špičkových náborových specialistů, jejichž posláním je najít pro vás toho nejlepšího kandidáta. Díky osvědčeným postupům jsme schopni rychle vybrat ty uchazeče, kteří nejlépe vyhovují vašim požadavkům.

Článek Podrobný manuál k systému MHX

Připravili jsme pro Vás podrobný návod, jak nejlépe využívat systém MHX pro správu inzerátů a kandidátů.

Rychlá nápověda Prezentace Monster.cz

Zmeňte klasickou inzerci pracovní nabídky na moderní náborovou kampaň!

Webinář Jak správně zadávat a spravovat inzeráty?

Inzerujte volnou pozici ve Vaší společnosti a získejte odpovědi kvalifikových kandidátů! Inzerát zveřejníte během několika minut. Nevíte jak? Podívejte se na video, které jsme pro Vás připravili.