Skip to main content
  1. Hlavní stránka
  2. Trendy v HR

Trendy v HR

Vylepšete a urychlete náborové procesy ve vaší společnosti.

Článek Česká republika, expatů ráj

Hledáte kvalifikované odborníky? Máte otevřenou pozici, která vyžaduje skvělou znalost cizích jazyků? Neomezujte se a vybírejte kandidáty na mezinárodní úrovni! Monster vám dokáže díky přesně cíleným inzercím najít ideální uchazeče podle vašich požadavků. Významně se vám tak rozšíří možnosti výběru i vaše obzory!

Článek Monster vám najde ty pravé talenty

Pracovní portál Monster.cz se rozhodl zviditelnit na českém trhu. Pomoci tomu má čerstvě spuštěná marketingová kampaň s postavou fialového chlupatého obra.

Článek Generace Z vstupuje na pracovní trh

S generací Z přichází nová vlna zaměstnanců. Zatím jde o čerstvé absolventy, kdy nejstarším je teprve něco málo přes 20 let. Je to generace lidí, která má hodně blízko k technologiím a elektronice. V mnoha ohledech se také výrazně liší od o něco málo starších mileniálů. Porozumění hodnotám a vlastnostem generace Z bude v dohledné době klíčové při jejich najímání.

Článek Otázky, které během pohovoru představí kandidátovi vaši společnost

Víte, jaké otázky položit, aby žadatel získal dobrý dojem o vaší společnosti? I pohovor je skvělá příležitost, jak si udělat reklamu, ale dokáže jej vést tak, abyste svou společnost dobře reprezentovali? Povzbuďte kandidáty, aby sdíleli první dojem, kterým na ně vaše společnost působí.

Článek Profil společnosti

Hledáte zaměstnance? Prezentujte se potenciálním uchazečům v tom správném světle a ve správné formě – pomocí profilu na našem portálu.

Článek Mileniálové: Nezvladatelná generace?

Jaké stereotypy dále ovlivňují mileniály při nástupu do zaměstnání? Co se o nich traduje a jak se na ně někteří zaměstnavatelé a kolegové dívají? Podívejte se na některé nejčastější mýty o mileniálech.

Článek Co vám kazí reputaci při náboru?

Špatné zkušenosti uchazečů o zaměstnání s pohovory ve vaší společnosti mohou nenapravitelně poškodit vaši zaměstnavatelskou značku. Nejčastější chyby v přístupu náborářů k uchazečům najdete zde.

Článek Dobrý nábor vyžaduje instinkt

Čím menší firma, tím důležitější je pro ni nábor správných lidí. Přečtěte si nejčastější příčiny špatného náboru v malých firmách a doporučeními, jak je odstranit.