Skip to main content
  1. Hlavní stránka
  2. Trendy v HR

Trendy v HR

Vylepšete a urychlete náborové procesy ve vaší společnosti.

Článek Monster vám najde ty pravé talenty

Pracovní portál Monster.cz se rozhodl zviditelnit na českém trhu. Pomoci tomu má čerstvě spuštěná marketingová kampaň s postavou fialového chlupatého obra.

Článek Profil společnosti

Hledáte zaměstnance? Prezentujte se potenciálním uchazečům v tom správném světle a ve správné formě – pomocí profilu na našem portálu.

Článek Mileniálové: Nezvladatelná generace?

Jaké stereotypy dále ovlivňují mileniály při nástupu do zaměstnání? Co se o nich traduje a jak se na ně někteří zaměstnavatelé a kolegové dívají? Podívejte se na některé nejčastější mýty o mileniálech.

Článek Co vám kazí reputaci při náboru?

Špatné zkušenosti uchazečů o zaměstnání s pohovory ve vaší společnosti mohou nenapravitelně poškodit vaši zaměstnavatelskou značku. Nejčastější chyby v přístupu náborářů k uchazečům najdete zde.

Článek Dobrý nábor vyžaduje instinkt

Čím menší firma, tím důležitější je pro ni nábor správných lidí. Přečtěte si nejčastější příčiny špatného náboru v malých firmách a doporučeními, jak je odstranit.

Článek 25 zákonů úspěšného firemního náboru

„Je těžké vybudovat prvotřídní firemní náborovou funkci bez podrobného seznamu principů, které definují, jak má fungovat,“ píše ve svém článku na serveru ere.net světově uznávaný poradce v oblasti řízení lidských zdrojů...