Skip to main content
  1. Hlavní stránka
  2. Trendy v HR

Trendy v HR

Vylepšete a urychlete náborové procesy ve vaší společnosti.

Článek Profil společnosti

Hledáte zaměstnance? Prezentujte se potenciálním uchazečům v tom správném světle a ve správné formě – pomocí profilu na našem portálu.

Článek Mileniálové: Nezvladatelná generace?

Jaké stereotypy dále ovlivňují mileniály při nástupu do zaměstnání? Co se o nich traduje a jak se na ně někteří zaměstnavatelé a kolegové dívají? Podívejte se na některé nejčastější mýty o mileniálech.

Článek Co vám kazí reputaci při náboru?

Špatné zkušenosti uchazečů o zaměstnání s pohovory ve vaší společnosti mohou nenapravitelně poškodit vaši zaměstnavatelskou značku. Nejčastější chyby v přístupu náborářů k uchazečům najdete zde.

Článek Dobrý nábor vyžaduje instinkt

Čím menší firma, tím důležitější je pro ni nábor správných lidí. Přečtěte si nejčastější příčiny špatného náboru v malých firmách a doporučeními, jak je odstranit.

Článek 25 zákonů úspěšného firemního náboru

„Je těžké vybudovat prvotřídní firemní náborovou funkci bez podrobného seznamu principů, které definují, jak má fungovat,“ píše ve svém článku na serveru ere.net světově uznávaný poradce v oblasti řízení lidských zdrojů...

Článek Seznam top HR blogerů roku 2011

Když by se vám zdálo, že jste v této oblasti nováčkem, přečtěte si debutovou edici série článků společnosti Monster na téma "Top Employment Bloggers To Follow on Twitter" a objevte neprozkoumané.

Článek Značka zaměstnavatele jako tzv. „společenský objekt“

Už jste si někdy jako zaměstnavatel položili otázku, do jaké míry je inzerát a jeho obsah, který chcete zveřejnit, pro uchazeče zajímavý a atraktivní? Jak velmi je potom přitažlivá značka a charisma vaší společnosti?